Google Tag (2.0.7) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Remove
kk: Өшіру

en: Search
kk: Іздестіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы
