Google Tag (2.0.7) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Currency
lt: Valiuta

en: Login
lt: Prisijungti

en: Search
lt: Paieška

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Method
lt: Būdas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Metric
lt: Metrinė

en: Weight for @title
lt: @title svoris
