Google Tag (2.0.7) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
