Google Tag (2.0.7) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Search
nn: Søk

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
