Google Tag (2.0.7) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Name
sq: Emri

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
