Google Tag (2.0.7) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Search
te: వెతుకు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
