Google Tag (2.0.7) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Remove
vi: Xoá

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Weight
vi: Độ nặng

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: ID
vi: Mã

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Add to cart
vi: Thêm vào giỏ hàng

en: Method
vi: Phương thức

en: Events
vi: Sự kiện

en: Dimension
vi: Chiều

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Parameter
vi: Tham số

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
