Google Tag (2.0.8) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક
