Google Tag (2.0.8) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
