Google Tag (2.0.8) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം
