Google Tag (2.0.8) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Search
os: Агуырд

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
