Google Tag (2.0.8) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: - Select -
ps: - غوره -
