Google Tag (2.0.8) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Remove from cart
sk: Odstrániť z košíka

en: Events
sk: Udalosti

en: Allowed classes
sk: Povolené triedy

en: Dimension
sk: Rozmery

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Metric
sk: Metrický

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
