Google Tag (2.0.8) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Login
ug: كىرىش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە
