Google Tag (2.0.9) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Login
af: Gebruiker

en: Search
af: Soek

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Name
af: Naam

en: Method
af: Metode
