Google Tag (2.0.9) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Search
bg: Търси

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: Metric
bg: Метрична

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
