Google Tag (2.0.9) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Search
mn: Хайх

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Name
mn: Нэр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
