Google Tag (2.0.9) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
