Google Tag (2.0.8) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Staða

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Login
is: Innskráning

en: Search
is: Leit

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Add to cart
is: Setja í körfu

en: Events
is: Viðburðir

en: - Select -
is: - Velja -
