Google Tag (2.0.8) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: எடை

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Name
ta: பெயர்

en: container
ta: கொள்கலன்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
