GoogleTagManager (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: General
pl: Ogólne

en: Role
pl: Rola

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: The directory %directory does not exist.
pl: Katalog %directory nie istnieje.

en: No roles
pl: Brak ról

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: Not writable
pl: Brak uprawnień do zapisu

en: The directory %directory is not writable.
pl: Brak uprawnień do zapisu do katalogu %directory.

en: Does not exist
pl: Nie istnieje

en: All statuses
pl: Wszystkie statusy
