GoogleTagManager (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: General
ast: Xeneral

en: Role
ast: Rol

en: The directory %directory does not exist.
ast: La carpeta %directory nun esiste.

en: Not writable
ast: Non editable

en: The directory %directory is not writable.
ast: Nun puedo escribir na carpeta %directory
