GoogleTagManager (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Statistics
ro: Statistici

en: Advanced
ro: Avansat

en: Role
ro: Rol

en: The directory %directory does not exist.
ro: Directorul %directory nu există.

en: No roles
ro: Fară roluri

en: User roles
ro: Roluri utilizator

en: Not writable
ro: Nu se poate scrie

en: The directory %directory is not writable.
ro: Nu se poate scrie în directorul %directory
