GoogleTagManager (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Statistics
uk: Статистика

en: Advanced
uk: Розширені

en: General
uk: Загальне

en: Role
uk: Роль

en: All roles
uk: Всі ролі

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: The directory %directory does not exist.
uk: Каталогу %directory не існує.

en: No roles
uk: Немає ролей

en: User roles
uk: Ролі користувача

en: Not writable
uk: Запис закрито

en: The directory %directory is not writable.
uk: Каталог %directory недоступний для запису.

en: Does not exist
uk: Не існує

en: Page paths
uk: Шляхи сторінок

en: All statuses
uk: Всі статуси
