GoogleTagManager (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Weight
fi: Paino

en: Add container
fi: Lisää säiliö

en: Label
fi: Tunnus

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Role
fi: Rooli

en: All roles
fi: Kaikki roolit

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: The directory %directory does not exist.
fi: Hakemistoa %directory ei ole olemassa.

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Not writable
fi: Ei kirjoitettavissa

en: The directory %directory is not writable.
fi: Hakemisto %directory ei ole kirjoitettavissa.

en: Does not exist
fi: Ei löydy

en: Add @entity-type
fi: Lisää @entity-type
