GoogleTagManager (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: The directory %directory does not exist.
kn: %directory ಡಿರೆಕ್ಟೊರಿ ಅಸ್ತಿತ್ವದಲ್ಲಿಲ್ಲ
