GoogleTagManager (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Role
nn: Rolle

en: The directory %directory does not exist.
nn: Mappa %directory finst ikkje.

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
