GoogleTagManager (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Weight
sl: Teža

en: Add container
sl: Dodaj vsebnik

en: Label
sl: Oznaka

en: Statistics
sl: Statistika

en: General
sl: Splošno

en: The directory %directory does not exist.
sl: Mapa %directory ne obstaja.

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Not writable
sl: Ni zapisljivo
