GoogleTagManager (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Weight
ar: الوزن

en: Add container
ar: أضف حاوية

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: User role
ar: دور المستخدم

en: Advanced
ar: متقدم

en: Domain
ar: النطاق

en: General
ar: عام

en: Role
ar: الدور

en: Condition
ar: شرط

en: The directory %directory does not exist.
ar: المجلد %directory غير موجود.

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Not writable
ar: غير قابل للكتابة عليه

en: The directory %directory is not writable.
ar: لا يمكن الكتابة في الدليل %directory.

en: Context assignments
ar: تعيينات السياق

en: Add @entity-type
ar: إضافة @entity-type
