GoogleTagManager (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Language
bg: Език

en: Weight
bg: Тегло

en: Add container
bg: Добави контейнер

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Statistics
bg: Статистики

en: General
bg: Общи

en: Role
bg: Роля

en: The directory %directory does not exist.
bg: Директорията %directory не съществува.

en: Not writable
bg: Без право за запис

en: The directory %directory is not writable.
bg: Директорията %directory е без права за запис.
