GoogleTagManager (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Weight
ka: წონა

en: Add container
ka: კონტეინერის დამატება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: User role
ka: მომხმარებლის როლი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Domain
ka: დომენი

en: General
ka: ზოგადი

en: Role
ka: როლი

en: Condition
ka: პირობა

en: The directory %directory does not exist.
ka: %directory დირექტორია არ არსებობს.
