GoogleTagManager (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Weight
ta: எடை

en: Containers
ta: கொள்கலன்கள்

en: Add container
ta: கொள்கலனை சேர்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: User role
ta: பயனர் பங்கு

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: General
ta: பொது

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Condition
ta: நிபந்தனை

en: The directory %directory does not exist.
ta: %directory  என்ற அடைவு காணப்படவில்லை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Not writable
ta: எழுதப்படக்கூடியதல்ல

en: The directory %directory is not writable.
ta: அடைவு %directory எழுதப்படக்கூடியதல்ல.
