GoogleTagManager (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Add container
ug: سەھىپە قوشۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: The directory %directory does not exist.
ug: %مۇندەرىجە مۇندەرىجە مەۋجۇت ئەمەس.
