GoogleTagManager (8.x-1.4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: General
bn: সাধারণ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
