GoogleTagManager (8.x-1.4) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Weight
bs: Težina

en: Add container
bs: Dodaj kontejner

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Statistics
bs: Statistika

en: Role
bs: Uloga

en: The directory %directory does not exist.
bs: Direktorij %directory ne postoji.
