GoogleTagManager (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Weight
el: Βάρος

en: Add container
el: Προσθήκη φακέλου

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: User role
el: Ρόλος χρήστη

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: General
el: Γενικά

en: Role
el: Ρόλος

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: The directory %directory does not exist.
el: Ο φάκελος %directory δεν υπάρχει.

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Not writable
el: Μη εγγράψιμο

en: The directory %directory is not writable.
el: Ο κατάλογος %directory δεν είναι εγγράψιμος.

en: Context assignments
el: Αναθέσεις πλαίσιου

en: Add @entity-type
el: Προσθήκη @entity-type
