GoogleTagManager (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Language
et: Keel

en: Weight
et: Kaal

en: Container
et: Konteiner

en: Add container
et: Lisa konteiner

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Statistics
et: Statistika

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Advanced
et: Täpsem

en: Domain
et: Domeen

en: General
et: Üldine

en: Role
et: Roll

en: Condition
et: Tingimus

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Not writable
et: Pole kirjutatav

en: The directory %directory is not writable.
et: Kataloogil %directory puuduvad kirjutamisõigused.

en: Context assignments
et: Konteksti määrangud

en: Add @entity-type
et: Lisa @entity-type
