GoogleTagManager (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Weight
gl: Peso

en: Container
gl: Contedor

en: Add container
gl: Engadir colector

en: Settings
gl: Axustes

en: container
gl: contedor

en: Label
gl: Etiqueta

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: User role
gl: Rol de usuario

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Domain
gl: Dominio

en: General
gl: Xeral

en: Role
gl: Rol

en: Condition
gl: Condición

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: The directory %directory does not exist.
gl: O directorio %directory non existe.

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Not writable
gl: Non se pode escribir

en: The directory %directory is not writable.
gl: Non se pode escribir no cartafol %directory.

en: Add @entity-type
gl: Engadir @entity-type
