GoogleTagManager (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Does not exist
my: ဖိုင်မရှိပါ
