GoogleTagManager (8.x-1.4) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Statistics
ps: احسائيه

en: User role
ps: غړي نده (رول)

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: General
ps: ټوليز

en: Role
ps: ونډه
