GoogleTagManager (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Add container
tr: Kapsayıcı ekle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: User role
tr: Kullanıcı rolü

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Domain
tr: Etki alanı

en: General
tr: Genel

en: Role
tr: Rol

en: Condition
tr: Koşul

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: The directory %directory does not exist.
tr: %directory dizini bulunamadı.

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Not writable
tr: Yazılabilir değil

en: The directory %directory is not writable.
tr: %directory dizini yazılabilir değil.

en: Does not exist
tr: Mevcut değil

en: Context assignments
tr: Bağlam atamaları

en: Add @entity-type
tr: @entity-type ekle
