Google Tag (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Language
az: Dil

en: Weight
az: Çəki

en: Container
az: Konteyner

en: Add container
az: konteyner əlavə et

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: User role
az: İstifadəçi rolu

en: Advanced
az: Əlavə

en: Domain
az: Domen

en: General
az: Əsas

en: Role
az: Rollar

en: Condition
az: Vəziyyət

en: The directory %directory does not exist.
az: %directory mövcud deyil.

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Not writable
az: Yazıla bilən deyil

en: The directory %directory is not writable.
az: Kataloq %directory yazmaq mümkün deyil.
