GoogleTagManager (8.x-1.5) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Weight
hr: Težina

en: Container
hr: Kontejner

en: Add container
hr: Dodaj spremnik

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Statistics
hr: Statistike

en: User role
hr: Korisnička uloga

en: Advanced
hr: Napredno

en: Domain
hr: Domena

en: General
hr: Općenito

en: Role
hr: Uloga

en: The directory %directory does not exist.
hr: Direktorij %directory ne postoji.

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Not writable
hr: Ne može se upisivati

en: The directory %directory is not writable.
hr: U direktorij %directory se ne može pisati.
