GoogleTagManager (8.x-1.5) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Weight
kk: Салмағы

en: Add container
kk: Контейнер қосу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Statistics
kk: Статистика

en: General
kk: Басты

en: The directory %directory does not exist.
kk: %directory каталогы табылған жоқ.

en: Not writable
kk: Жазуға тыйым орнатылған

en: The directory %directory is not writable.
kk: %directory каталогын жазуға тыйым салынған.
