GoogleTagManager (8.x-1.5) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Add container
km: បន្ថែម​ឧបករណ៍​ផ្ទុក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Domain
km: ដែន

en: General
km: ទូទៅ​

en: Role
km: តួនាទី

en: The directory %directory does not exist.
km: មិន​មាន​ថត %directory ទេ ។

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Not writable
km: មិន​អាច​សរសេរ​បាន

en: The directory %directory is not writable.
km: ថត %directory មិន​អាច​សរសេរ​បាន ។
