GoogleTagManager (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Weight
mn: Жин

en: Add container
mn: Агуулагч нэмэх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Statistics
mn: Статистик

en: Domain
mn: Домэйн

en: The directory %directory does not exist.
mn: %directory хавтас байхгүй.

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
