GoogleTagManager (8.x-1.5) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Language
os: Æвзаг

en: Weight
os: Уæз

en: Add container
os: Бафтау контейнер

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
