GoogleTagManager (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Weight
sv: Vikt

en: Container
sv: Grupp

en: Add container
sv: Lägg till forumgrupp

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Statistics
sv: Statistik

en: User role
sv: Användarroll

en: Advanced
sv: Utökad

en: Domain
sv: Domän

en: General
sv: Allmän

en: Role
sv: Roll

en: Condition
sv: Villkor

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: The directory %directory does not exist.
sv: Katalogen %directory finns inte.

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Not writable
sv: Ej skrivbar

en: The directory %directory is not writable.
sv: Katalogen %directory är skrivskyddad.

en: Environment ID
sv: ID för miljö

en: Does not exist
sv: Filen saknas

en: Context assignments
sv: Tilldelning av sammanhang

en: Add @entity-type
sv: Lägg till @entity-type
