GoogleTagManager (8.x-1.5) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Statistics
th: สถิติ

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Domain
th: โดเมน

en: General
th: ทั่วไป

en: Condition
th: เงื่อนไข

en: The directory %directory does not exist.
th: ไม่พบไดเรกทอรี %directory

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Not writable
th: เขียนไม่ได้

en: The directory %directory is not writable.
th: ไม่มีสิทธิ์เขียนไดเรคทอรี %directory
