Google Tag (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Weight
uk: Вага

en: Container
uk: Контейнер

en: Containers
uk: Контейнери

en: Add container
uk: Додати контейнер

en: Settings
uk: Налаштування

en: containers
uk: контейнери

en: container
uk: контейнер

en: Label
uk: Мітка

en: Statistics
uk: Статистика

en: User role
uk: Роль користувача

en: Advanced
uk: Розширені

en: Domain
uk: Домен

en: General
uk: Загальне

en: Role
uk: Роль

en: Condition
uk: Умова

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: The directory %directory does not exist.
uk: Каталогу %directory не існує.

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Not writable
uk: Запис закрито

en: The directory %directory is not writable.
uk: Каталог %directory недоступний для запису.

en: Does not exist
uk: Не існує

en: Context assignments
uk: Призначення контексту

en: Add @entity-type
uk: Додати тип сутності @entity-type

en: Response status
uk: Стан відповіді
